Rare dingen gebeuren er toch als je er niet op voorbereid bent.
First things first, we zitten nu in een appartement op the South Bank, omdat ons nieuwe huurhuis nog niet klaar is. De oude was zo uitgeleefd dat we besloten hebben om daar maar niet mee door te gaan. Niet voor het geld wat ze er voor wilden hebben in ieder geval.
Ondertussen heb ik ook twee sollicitatiegesprekken gehad bij twee bedrijven. Eentje ken ik van mijn tijd in de UK (zij waren een klant van ons), de andere ken ik meerdere mensen van omdat ze in het verleden in mijn team gewerkt hebben. Maar nu komt de curve ball. Die tweede partij heeft aangegeven dat het formele gesprek een formaliteit is en dat ik de baan heb als ik ‘m wil hebben. En oh, hoe een 186 direct entry visa klinkt, want dat doen ze met de meeste mensen die ze aannemen als ze nog een op temp visa zitten.
Stof tot nadenken dus... Ondertussen is Q al begonnen in de PA hier en ze vermaakt zich heel erg, dus al met al staan de sterren goed (ofzo...)