Go#verdomme......

  • Godverdomme
  • Goddamned
  • Godmiljaar
  • Maldito
  • Verdammt
  • Accidenti
  • Chet tiet
  • Forbaskat
  • Osuditi
  • Sumpain
  • Fir-ar
  • Maudit
  • Damn
  • Maldicau
And stay on Topic ........th_smiley-38.gif
 
GVD, gelukkig was het wel The King zelf die zong. Krijg altijd enorme jeuk van die Elvis impersonators....
(net als Fokko ook een Elvis fan in hart en nieren)
 
Daaraan herkent men de kenner :)

met mijn nickname zal ik me maar niet in het gesprek moeien ;-) onze oudste zijn 2de naam is trouwens ook Aaron ;-)
Zijn 3de naam is Gibby - iemand een idee van welke band ? ;-)
 
haha beegees.. :D right?
Helaas, helemaal de andere richting .... hij is genoemd naar de Gibby, de leadzanger van het onvolprezen compleet geschifte Texaanse combo The Butthole Surfers. Een groepsnaam die klinkt als een bom in Engelstalige landen :)
 
Maar wel leuke muziek!
de perfecte groep om je Engels mee bij te schaven, met oa hun prachtige titels "The Shah sleeps in Lee Harvey's grave", "Rembrandt Pussyhorse", "Locust Abortion Technician", "Electric Larryland", "Hairway to Steven"etc.... :)
 
Cool!! Ik ben dol op Slim Dusty en Amos Morris!!
daar heb ik nog nooit van gehoord, even gegoogled en blijken countrybands te zijn ;-)
Mijn all-time favourite is de WestAustralian band The Triffids... muziek die de uitgestrekte en weidse OZbeelden perfect weergeven.
Ook niet te versmaden zowat alles rond Nick Cave (bad seeds, birthday party, Mick Harvey....).
Oude rockers van The Saints en Radio Birdman zijn de perfecte roadmusic.
De wilde jeugd van Wolfmother & Jet kan ik ook wel pruimen :)
 
Back
Top